A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

keres

Folyamat technikus - Veszprém

pozícióba kollégát.

Feladatok:

  • Gyártóeszközök és technológiai berendezések normál működésének és rendelkezésre állásának biztosítása
  • Javítási feladatok elvégzése üzemzavar, meghibásodás esetén
  • Gyártási folyamat kontroll és kiszolgálás a mérnökök által előírt folyamat és technológiai paraméterek tartásával
  • Folyamatszabályozások dokumentálása, teljesítmény mutatók jelentése, dokumentálása, eseménynapló vezetése
  • Gyártásban átállások és termelés indítások elvégzése, felügyelete
  • Elromlott, üzemen kívüli részegységek feljavítása, alkatrész raktárba való eljuttatása
  • Gépek telepítésében és üzembehelyezésében való részvétel

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség (technikus)
  • Tapasztalat a munkakör szempontjából releváns területen
  • Elektronikai, elektrotechnikai, mechanikai ismeretek
  • Általános gépészeti ismeretek
  • Technológiák ismerete (adagolástechnika, csavarozás, forrasztás)

Műszakrend:

  • 3 műszak

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bér + műszakpótlék + karrierbónusz
  • Étkezési támogatás
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárás támogatása

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

Dinamikusan fejlődő multinacionális háttérrel rendelkező autóipari beszállító.

Ha álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését küldje el magyar nyelvű önéletrajzát.

Veszprém
Veszprém
Full time
no work experience required
High school

Published on 23.10.2020