FOLYAMAT KOORDINÁTOR (építőipari területre)

Már tapasztalatot szereztél az építőiparban, mint projekt menedzser vagy értékesítő és szeretnéd ezt a tudásod kamatoztatni, de irányt váltanál és más területeket is szívesen megismernél?

Határozott a fellépésed és jól kommunikálsz?

Akkor ez a Te lehetőséged.

Partnerünk Magyarország vezető szárazépítési és szigeteléstechnikai kereskedelmi cége, keres

munkatársat budapesti telephelyére.

FELADATAID LESZNEK:

  • A késedelembe került ügyfelek, partnerek telefonon keresztül történő megkeresése
  • Tájékoztatás nyújtása fizetési feltételekről, fizetési megállapodások elérése és megkötése
  • Aktív kapcsolattartás személyesen, telefonon és e-mailben a partnerekkel, anyagvásárlási, pénzügyi és jogi feladatok koordinálása a munkatárssakkal, telephelyvezetőkkel, a behajtási tevékenységben közreműködő szereplőkkel
  • A késedelembe esett partner új vásárlásainak megszervezése, árajánlat, megrendelés kiadása
  • Szakmai fórumok és partnertalálkozók szervezésében való részvétel

CSATLAKOZZ HOZZÁNK, HA...

  • Szereztél legalább 3 év tapasztalatot építőipari területen (elsősorban értékesítői, projekt menedzseri, projekt aszisztensi pozíciókban)
  • Rendelkezel építőipari anyagismeretekkel (főként száraz építésben)
  • Legalább középfokú végzettséget szereztél
  • A számítógépet felhasználói szinten megfelelően kezeled (Word, Excel)

ILYAN A SZEMÉLYISÉGED:

  • Jó a problémamegoldó képességed, nem lepődsz meg váratlan helyzetekben
  • Pontosan és precízen látod el a feladataidat
  • Kiemelkedő a kapcsolatteremtő és kommunikációs készséged
  • Jó szervező vagy és könnyedén átlátod a folyamatokat

MIÉRT ÉRDEMES VELÜNK DOLGOZNI?

  • Hosszútávra tervezünk veled
  • A munkád és sikereid fontosak számunkra ezért megbecsülünk
  • Összetartó csapat tagja lehetsz, ahol a munkatársak számíthatnak egymásra
  • Szakmai tudásoddal karrieredet folyamatosan fejlesztheted
  • Teljes körű támogatást kapsz a betanulásod alatt és után is
  • Elméleti és gyakorlati bemutatókat tartalmazó képzéseken, gyárlátogatásokon vehetsz részt
  • Alapbéred teljesítmény alapú jutalékkal egészítheted ki
  • Megbeszélés alapján cégautót és mobiltelefont biztosítunk

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest, IX. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, pályázz magyar nyelvű önéletrajzzal, a fizetési igényed megjelölésével és küldd el motivációs leveled!

Pest
Full time

Published on 01.08.2020