Similar jobs like this one

Recommended jobs

BUDAPESTI KÖZLEKEDÉSI ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDŐ RÉSZVÉNYTÁRSASÁG

Vasúti Üzemeltetési Igazgatóság, Metró Üzemigazgatóság, Metró Forgalmi Főmérnökség,
M3 Forgalmi Szakszolgálata

Metró motorkocsivezető tanuló

munkakörbe felvételt hirdet

A tanfolyam tervezett kezdési időpontja: 2021. november

A képzés várható időtartama: 7 hónap

Főbb feladatok:

M3 metróvonalon a metrószerelvény vezetése Automatikus Vonatvezető Rendszerrel (AVR), a vonat műszaki állapotának ellenőrzése, felügyelete.

A jelentkezés feltételei:

  • Betöltött 20. életév
  • Alapfokú iskolai végzettség

Előnyt jelent:

  • Vasútszakmai ismeretek
  • Műszaki jellegű szakmai végzettség
  • Középfokú végzettség (érettségi)

A metró motorkocsivezetői munkakör betöltésének feltételei:

  • Egészségügyi- és munkaköri alkalmasság 203/2009. (IX.18) Kormányrendelet szerint
  • A metró motorkocsivezetői tanfolyamon való részvétel
  • A munkakörnek megfelelő hatósági vizsga sikeres letétele

Jövedelem a tanfolyam ideje alatt: bruttó 243.600 Ft/hó

A kezdő alapbér bruttó 1.976 Ft/óra (átlag 156,6 óra/hó), mely műszakpótlékkal, minőségi és teljesítmény prémiummal egészül ki.

Amit még nyújtunk:

  • Stabil háttérrel rendelkező vállalatnál hosszú távú munkalehetőség
  • A speciális ágazatból adódóan egyedülálló tapasztalatokat adó munkakör
  • Cafetéria
  • Ingyenes utazás a BKV járatain a házastárs, valamint az egy háztartásban élő minden iskolás gyermek részére
  • Üdülési és sportolási lehetőségek
  • Igény szerint munkásszállói elhelyezés

Jelentkezési határidő: 2021. október 1.

Jelentkezni önéletrajz leadásával lehet!

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Primary school

Published on 02.10.2021