FŐKÖNYVI KÖNYVELŐ (Angol nyelvtudás, SAP)

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat.
Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációival vívta ki. Számára keresünk stratégiai fontosságú kollégát az alábbi pozícióba:

FŐKÖNYVI KÖNYVELŐ (Angol nyelvtudás, SAP)Feladatok

  • A főkönyvi csapat tevékenységében való aktív közreműködés
  • Bankszámlás, főkönyvi könyvelések elvégzése
  • Adóbevallások készítése
  • Havi, év végi zárások lebonyolítása
  • Könyvvizsgálatokban való közreműködés
  • Kontrolling

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Minimum 5 éves termelővállalatnál szerzett gyakorlat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • SAP ismeret
  • Erős Excel tudás

Előnyt jelent

  • IFRS képesítés
  • Adótanácsadói végzettség

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes, jövedelem + bónusz és cafeteria rendszer
  • Kulturált munkakörülmények
  • Magas színvonalú technikai háttér
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes és változatos feladatok, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Biztos, hosszútávra szóló munkahely

A munkavégzés helyeBudapest

A jelentkezés módjaVárjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FŐKÖNYVI KÖNYVELŐ (Angol nyelvtudás, SAP), Budapest

Elérhetőségi adatokIMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Budapest
Full time

Published on 17.06.2021