Similar jobs like this one

FŐKÖNYVI KÖNYVELŐ (16-0732)
pozícióba.

Nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat

FŐKÖNYVI KÖNYVELŐ

(16-0732)

pozícióba.

Feladatok:

  • Főkönyvi könyvelés, főkönyvi számlák analitikus egyeztetése,
  • Értékelhatárolások elkészítése, adatszolgáltatás,
  • Pénzügyi zárásokban való részvétel,
  • Az irányadó jogszabályok nyomon követése,
  • Társosztályokkal való együttműködés.

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi / gazdasági végzettség,
  • Könyvelés területén szerzett néhány éves tapasztalat,
  • A nemzetközi környezetben szerzett munkatapasztalat előnyt jelent,
  • Előny a beszámoló készítésben szerzett jártasság,
  • Aktív, erős angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Home office lehetőség,
  • Hosszú távú fejlődési és előrelépési lehetőség.

A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0732”-es referenciaszám feltüntetésével a "jelentkezem" gombra kattintva!

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Budapest
Pest
Full time
2 years
Bachelor

Published on 18.07.2021