Főkönyvelő - gazdasági vezető

A Váci Városfejlesztő Kft.
Főkönyvelő – gazdasági vezető
munkakörbe pályázatot hirdet

Főbb feladatok

  • a számviteli - pénzügyi osztály (10 fő) irányítása
  • könyvelők munkájának koordinálása, ellenőrzése, a jogszabályok és a bizonylati fegyelem betartatása
  • a havi, negyedéves, éves zárások (mérleg, eredménykimutatás, beszámolók készítése) készítése, felügyelete
  • adóbevallások beadása; NAV, ÁSZ, MEKH ellenőrzések
  • a könyvvizsgálatok előkészítése, adatok szolgáltatása
  • belső szabályzatok készítése, a meglévők frissítése
  • adatszolgáltatás a társosztályok részére
  • költségvetési előirányzatok elkészítése, követése
  • önkormányzati jelentések elkészítése, kapcsolattartás
  • riportok, kimutatások készítése a tulajdonos, ügyvezető felé.

Elvárások

  • felsőfokú szakirányú (pénzügyi/számviteli/gazdasági) végzettség
  • mérlegképes könyvelő végzettsége, mérlegképes regisztráció megléte
  • legalább 5-8 év főkönyvelői/gazdasági vezetői tapasztalata
  • magas szintű szakmai ismeretek
  • jól szervez, irányítja a csapatát
  • felhasználószinten ismeri az MS Office programjait;
  • precíz, a munkájára igényes, jól tűri a monotóniát;
  • rendszerszemléletű, átlátja a folyamatokat.

Előny

  • költségvetési területen szerzett tapasztalat
  • Forrás és Kulcs -Soft program ismerete

Amit kínálunk

  • biztos munkahely
  • béren kívüli juttatás
  • homeoffice
  • továbbképzési lehetőség

A pályázatokat a Jelentkezem gombra kattintva kérjük elküldeni szíveskedjenek 2021. január 31.-ig.

Vác, 2600 Magyarország
Pest
Full time
More than 5 years
Bachelor

Published on 04.02.2021