Főkönyvelő

Megbízónk, nagy autógyártó vállalatok, nemzetközi Tier1 beszállítója, amely több évtizedes múltra tekint vissza Magyarországon. Jelenleg a pénzügyi osztály új kollégáját keressük egy Főkönyvelő személyében.

Feladatok:

  • havi zárások, elhatárolások
  • együttműködés könyvvizsgálókkal, bankkal, adóhatósággal
  • belső szabályzatok elkészítése
  • számviteli és kapcsolódó folyamatok fejlesztése
  • tárgyi eszköz könyvelése és a beruházások pályázatok megvalósulásának nyomon követése
  • együttműködés a társosztályokkal a vállalati költségek pontos könyvelése érdekében.

Elvárás:

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • többéves főkönyvelői/vezető könyvelői tapasztalat gyártás területén
  • alapos adózási ismeretek
  • integrált vállalatirányítási rendszer használata
  • megoldásokra való törekvés, a “miért nem lehetséges” szemlélet helyett
  • terhelhető, stressztűrő képesség
  • alapfokú angol nyelvismeret

Előnyt jelent:

  • középfokú angol nyelvismeret
  • IFRS ismeretek

Amit ügyfelünk kínál:

  • Versenyképes fizetés + cafeteria + bónusz
  • Bejárás támogatás
  • Stabil munkahely

Munkavégzés helye: Budapesttől 60 km észak keleti irányban

Főkönyvelő

Nógrád megye
Heves
Pest
Budapest
Full time
More than 5 years
Bachelor
Master

Published on 10.05.2021