Főkönyvelő

Nemzetközi háttérrel rendelkező logisztikai partnerünk számára keresünk kollégát FŐKÖNYVELŐ pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • A könyvelési csoport munkájának szervezése, felügyelete
  • Az ügyviteli rendszer könyveléssel kapcsolatos moduljainak felügyelete
  • Főkönyvi és analitikus könyvelés
  • Főkönyvi és analitikus nyilvántartások egyezőségének ellenőrzése
  • Tárgyi eszköz nyilvántartás, beruházás üzembe helyezése
  • Külföldi testvérvállalatokkal történő kapcsolattartás
  • Bevallások, bejelentések határidőre történő elkészítése
  • Adó, pénzügyi és számviteli ellenőrzések támogatása
  • Havi és éves zárások elkészítése
  • Magyar számvitel szerinti éves beszámoló elkészítése
  • Adatszolgáltatás központ felé az osztrák féléves/éves beszámoló elkészítéséhez
  • Kapcsolattartás bankkal, hatóságokkal, könyvvizsgálóval és külső partnerekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (középfokú végzettség is elég, amennyiben a jelölt legalább 5 évet dolgozott főkönyvelői pozícióban közép- vagy nagyvállalatnál)
  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Minimum 5 év szakirányú szakmai tapasztalat
  • Naprakész számviteli- és adójogi ismeretek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, német előny

Amit kínálunk:

  • 13. havi bér
  • Éves célprémium
  • Cafeteria
  • Széleskörű egészségügyi juttatás, egészségbiztosítás
  • Oktatási lehetőség (szakmai, nyelvi)
  • Ingyenes sportolási lehetőségek

Várjuk jelentkezését önéletrajz csatolásával!

Főkönyvelő

Győr
Full time

Published on 27.01.2021