Főkönyvelő

Megbízó cégünk több televízió csatorna tulajdonosa. Jó hangulatú csapatukba keressük

Főkönyvelő

kollégájukat.

AMIT KÍNÁLUNK AZ ÖN SZÁMÁRA:

  • A pénzügyi, számviteli területen változatos, szerteágazó, feladatok
  • Fiatalos, lendületes csapatot, amelynek vezetőjeként kellően önálló feladatokat láthat el
  • Versenyképes bérezési rendszer

FELADATOK:

  • Pénzügyi munkatárs és könyvelő munkatárs irányítása
  • Főkönyvi könyvelés, zárások, adóbevallások elkészítése
  • Kapcsolattartás a bankokkal, könyvvizsgálókkal, hivatalokkal
  • Mérleg, eredménykimutatás elkészítése, aláírása
  • Bérszámfejtés
  • Pénzügyi (kontrolling) riportok készítése a vezérigazgató részére
  • Üzleti, gazdasági folyamatokban, döntésekben való részvétel

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú számviteli végzettség, regisztrált, gyakorlott mérlegképes könyvelői tapasztalat
  • Legalább 3 év tapasztalat főkönyvelői, számviteli vezetői területen
  • Precizitás, pontosság
  • Mind csapatmunkára, mind nagyfokú önálló és felelősségteljes munkavégzésre való képesség

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, III kerület, Lajos utca

Pénzügy, számvitel

Főkönyvelő

Budapest
Full time
3 - 5 years of experience

Published on 28.02.2020