Fogyóelektródás Ívhegesztő (CO2)

Az osztrák ÖBB csoport tulajdonában álló
TS Hungaria Kft. felvételt hirdet az alábbi munkakörbe:

Fogyóelektródás ívhegesztő (CO2)

FELADATOK

  • Vasúti teherkocsik és részegységeinek hegesztéses javítása,
  • Hegesztési feladatok elvégzése dokumentáció alapján,
  • Sarok-, és tompavarratos kötések készítése,
  • Minősítések folyamatos megújítása (100%-ban támogatott).

ELVÁRÁSOK

  • Középfokú szakirányú végzettség vagy ívhegesztő tanfolyam (VFI),
  • Tűzvédelmi szakvizsga,
  • Minimum 1–3 éves hegesztési tapasztalat,
  • Műszaki rajzismeret,
  • Önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzés,
  • Sikeres próbamunka hegesztése (ingyenes).

ELŐNYT JELENT

  • Hegesztői minősítés

AMIT KÍNÁLUNK

  • Határozatlan idejű munkaviszony, hosszú távú foglalkoztatás;
  • Teljes munkaidős alkalmazás – munkaidőkeret;
  • Munkába járás 100%-os támogatása, (helyközi járatokkal) vagy 15 Ft/km költségtérítés gépkocsival*;
  • OTP SZÉP kártya cafeteria;
  • Teljesítménypótlék az alapbéren felül, amely havonta maximum 20% lehet az elért céloktól függően;
  • Törvényben előírtaktól jelentősen magasabb műszak pótlék – maximum 45%;
  • Törzsgárda a cégnél eltöltött évek után.

*Miskolc közigazgatási határán kívül eső településekről

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • 3527 Miskolc, Kandó Kálmán tér 1.

Fényképes szakmai önéletrajzokat az alábbi elektronikus vagy postai címre várjuk:

  • TS Hungaria Kft., HR Osztály, 3527 Miskolc, Kandó Kálmán tér 1.

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Full time
1 year
Secondary technical school

Published on 15.01.2021