Fogyóelektródás Ívhegesztő (CO2)

Az osztrák ÖBB cégcsoport tagja,
a több mint 160 éves TS Hungaria Kft. felvételt hirdet az alábbi munkakörbe:

FOGYÓELEKTRÓDÁS ÍVHEGESZTŐ (CO2)

FELADATOK

  • Vasúti teherkocsik és részegységeinek hegesztéses javítása
  • Hegesztési feladatok elvégzése dokumentáció alapján
  • Sarok-, és tompavarratos kötések készítése
  • Minősítések folyamatos megújítása (100%-ban támogatott)

ELVÁRÁSOK

  • Középfokú szakirányú végzettség vagy ívhegesztő tanfolyam (VFI)
  • Tűzvédelmi szakvizsga
  • Minimum 1–3 éves hegesztési tapasztalat
  • Műszaki rajzismeret
  • Önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • Sikeres próbamunka hegesztése (ingyenes)

ELŐNYT JELENT

  • hegesztői minősítés

AMIT KÍNÁLUNK

  • Határozatlan idejű munkaviszony, hosszú távú foglalkoztatás
  • Teljes munkaidős alkalmazás – munkaidőkeret
  • Munkába járás 100%-os támogatása, (helyközi járatokkal) vagy 15 Ft/km költségtérítés gépkocsival*
  • OTP SZÉP kártya cafeteria
  • Teljesítménypótlék az alapbéren felül, amely havonta 20% lehet maximum az elért céloktól függően
  • Törvényben előírtaktól jelentősen magasabb műszak pótlék – maximum 45%
  • Törzsgárda a cégnél eltöltött évek után
*Miskolc közigazgatási határán kívül eső településekről

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • 3527 Miskolc, Kandó Kálmán tér 1.

Fényképes szakmai önéletrajzokat az elektronikusan, vagy az alábbi postai címre várjuk:

  • TS Hungaria Kft., HR osztály, 3527 Miskolc, Kandó Kálmán tér 1.

BŐVEBB INFORMÁCIÓ a +36 (30) 148 0232 telefonszámon kérhető.

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Full time
1 year
Secondary technical school

Published on 21.11.2020