Fogorvos

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. mosonmagyaróvári megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Fogorvos

Elvárások:

  • Fogorvosi diploma
  • Német vagy francia nyelvismeret
  • Szakmai felkészültség, páciensközpontú gondolkodásmód
  • Határozott, önálló, terhelhető személyiség

Feladatok:

  • A rendelőbe érkező páciensek fogászati felmérése, konzultáció és kezelési terv készítése
  • Általános fogászati kezelések elvégzése
  • A klinika munkatársaival való együttműködés

Előny:

  • Fogorvosi szakvizsga
  • Angol, illetve egyéb európai nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Támogató csapat, barátságos munkakörnyezet
  • Kiemelkedő bérezés
  • Igény esetén szállás biztosítása

Munkavégzés helye: Mosonmagyaróvár

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkába állás időpontja: Azonnal

Megbízó profilja: Mosonmagyaróvári Fogászati megbízópartnerünk számára Fogorvos kollégát keresünk.

Fényképes önéletrajzokat a pozíció megjelölésével várjuk.

Fogorvos

Mosonmagyaróvár, 9200 Magyarország
Győr
Full time
no work experience required

Published on 2020-03-06