Fejlesztő / gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

FIZIKUS
(14-9616)

pozícióba.

Feladat

  • Egyedi méréstechnikák kifejlesztése félvezetőipari vevői igények szerint.
  • Optikai méréstechnológia fejlesztése, képalkotási módszerek alkalmazása.
  • A méréstechnika főbb elemeinek megtervezése, összeszerelése.
  • A mérőkészülék felkészítése gyártósori használatra, automatizálás.

Elvárások

  • Fizikus, Mérnök-fizikus vagy hasonló végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Külföldi utazások vállalása,
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívást jelentő projektekben való részvétel lehetősége,
  • Utazási lehetőség a világ legtöbb országába magas napidíj mellett,
  • Modern, kényelmes munkakörnyezet,
  • Versenyképes bér, cafeteria juttatások.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9616”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

FIZIKUS (14-9616)

Budapest
Full time
no work experience required

Published on 27.02.2020