Fizikai munkatárs

 A Mánia Fitness Kft foglalkozik prémium minőségű új, felújított és használt fitness és edzőtermi gépekkel, valamint a szolgáltatásaink közé tartozik, azok szervizelése, javítása és karbantartása. Cégünk rendelkezik a legnagyobb raktárkészlettel és legváltozatosabb termékkínálattal a piacon. Versenyképes árakat és évtizedes tapasztalatot kínálunk. Naprakész tudással rendelkező, folyamatosan képzett szakemberekből álló csapatunk biztosítja legmagasabb szintű szolgáltatást. A 4500 m2-es raktárbázisunkon található felújító üzemünk lehetővé teszi, hogy gépeknek mind kinézete, mind működése olyan legyen, mint újkorában.

Mogyoródi telephelyű fitness gépeket forgalmazó cég keres, azonnali kezdéssel, rátermett, dolgozni akaró, jó fizikai állapotban lévő munkatársat.

Főbb feladatok:

  • ipari fitness gépek helyszíni telepítése, szerelése, karbantartása
  • részvétel felújítási munkálatokban
  • raktári anyagmozgatás szükség esetén

Az álláshoz tartozó elvárások, előnyök:

  • Az alábbi végzettségek megléte előny, ha rendelkezel (mechanikai vagy gépészeti) technikus vagy szakmunkás végzettséggel
  • ha van B kategóriás jogosítványod, szeretsz és tudsz is vezetni
  • ha van targonca jogosítványod

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés
  • rendezett munkakörülmények
  • munkaruha biztosítása
  • hosszú távú bejelentett munkalehetőség

A jelentkezést fényképes önéletrajz és bérigény megjelölésével várjuk.

Mogyoród, 2146 Magyarország
Pest
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 05.02.2021