Fiókvezető
Kemecse

Mi lenne a Te feladatod:

  •     A fiók értékesítési feladatainak szakértői támogatása.
  •     Időszaki tervkiírások teljesítése.
  •     Fiókműködés szervezése, fióküzemeltetési feladatok ellátása.
  •     A beosztott munkavállalók munkavégzésének koordinálása.
  •     Vezetői ellenőrzés.
  •     Kapcsolattartás az ügyfelekkel, ügyfél-akvizíció.
  •     Számlavezetési és készpénzforgalmi feladatok ellátása.
  •     Banki és bankcsoporti termékek, szolgáltatások értékesítése.

Mit várunk tőled:

  •    Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség előny.
  •    OTP-s munkaviszony előny.
  •     Banki vagy pénzügyi területen szerzett szakmai tapasztalat.
  •     Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
  •     Azonosulási képesség az OTP Bank célkitűzéseivel.
  •     Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség.
  •     Irányítás, szervezés képessége.
  •     Ügyfélközpontúság, teljesítményorientáltság.
  •     Mobilitás, gépkocsi használat.

Ezeket adjuk cserébe:

  •  Vidám, összetartó, támogató csapat
  •  Hosszú távon stabil munkahely
  •  Versenyképes fizetés, alapbéren felül számos plusz juttatás
  •  Munkakörhöz kapcsolódó képzések támogatása

Jelentkezési határidő: 2021.február 14.

A jelentkezéshez önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni.

Fiókirányító, Kemecse

Kemecse, 4501 Magyarország
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
1 year
Bachelor

Published on 14.02.2021