Fióki munkatárs/tanácsadó hitelezési tapasztalattal, Kisvárda

Mi lenne a te feladatod:
•    Fióki ügyintézői feladatok elvégzése (ingatlanhitel és/vagy vállalkozói és/vagy MFB Pont)
•    Hitelezési folyamatok adott termék eljárásrendje szerinti ellátása
•    Terméktájékoztatók dokumentált átadása, hitelkérelmekkel kapcsolatos döntés előkészítés
•    Szerződéskötés, folyósítás, hiteldossziék összeállítása
•    Meglévő/potenciális ügyfélkör proaktív kiszolgálása, megkeresése; teljes körű ügyfélkezelés
•    Ügyfélforgalommal kapcsolatos iratkezelés
•    Banki és bankcsoporti termékek és szolgáltatások értékesítése

Mit várunk tőled?
•    Legalább egy éves pénzintézeti tapasztalat
•    Teljesítményorientáltság
•    Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
•    Értékesítési szemlélet
•    Ügyfélközpontúság

Előnyt jelent:
•    Biztosítási, lakáshitel, vállalkozói területen szerzett tapasztalat

Ezeket adjuk cserébe:
•    Versenyképes fizetés, alapbéren felül számos plusz juttatás
•    Munkakörhöz kapcsolódó képzések támogatása
•    Vidám, összetartó, támogató csapat
•    Hosszú távon stabil munkahely

Jelentkezési határidő: 2021.05.19.

Fióki munkatárs / tanácsadó hitelezési tapasztalattal

Kisvárda, 4600 Magyarország
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
1 year
Secondary school

Published on 12.05.2021