Festő fényező

Partnercégünk közel 3 évtizedes múlttal rendelkezik a fém- és gumiiparban, most vasúti ülések gyártásában szerzett erős pozíciókat! A családi vállalkozás ebben a szegmensben is szeretne hosszú távú, erős piaci pozíciót elfoglalni.

Feladatok:

  • a kompozit munkadarab előkészítése (csiszolás, kittelés)
  • a munkadarab festése (pisztollyal, festőkabinban)

Amit kínálunk

  • átlag feletti fizetés
  • útiköltség térítése
  • hosszú távú munkalehetőség egy családias csapatban

Elvárások:

  • alapfokú végzettség
  • festésben fényezésben szerzett 1-2 éves gyakorlat
  • igényes munkavégzés
  • egészségügyi alkalmasság

Előnyt jelent:

  • szakirányú végzettség

Kérjük, töltse ki a lenti rövid űrlapot vagy küldje ell önéletrajzát. További információt hétköznapokon 9:00-17:00 óra közt a 06 70 452 0802 számon vagy a zalaegerszeg@humancentrum.hu e-mail címen  is kaphat. Visszahívjuk!

Vasvár, 9800 Magyarország
Full time

Published on 04.05.2021