Festő

Multinacionális partnerünk, a GE Aviation számára keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

Festő

Munkavégzés helye: Veresegyház

A GE Aviation a világ egyik vezető repülőgép meghajtó gyártója és szolgáltatója: sugárhajtóműveket és légcsavaros gázturbinákat gyártunk a kereskedelmi-, katonai-, üzleti- és általános repülőgépipar számára. A GE Aviation veresegyházi üzeme, a GE Aviation Hungary Kft., Közép-Európa egyetlen repülőgépalkatrész-javító létesítménye, amely különböző légitársaságokat és a GE nagyjavító gyárait támogatva 170+ globális ügyfelet szolgál ki. A gyár több, mint 20 évvel ezelőtti alapítása óta rendkívül jelentős fejlesztésen ment keresztül, melynek eredményeként a GE hálózat egyik vezető kompozit javító központjává nőtte ki magát.

Főbb feladataid lesznek:

  • Repülőgépalkatrészek javátása során a festési feladatok elvégzése, szárítókemencék működtetése, művelet közben folyamatos felügyelete

  • Az alkatrészek tisztaságának ellenőrzése, maszkolása, tesztanyagok előkészítése és felhelyezése

  • A műveletek teljesítéséhez szükséges gépek, berendezések és eszközök előkészítése, karbantartása

  • Az elvégzett feladatok folyamatos dokumentálása

  • A munkához szükséges szerszámok, mérőeszközök ellenőrzése, nem megfelelő működés, hiány esetén jelzés a vezető felé

  • A munkaterület rendezetten és tisztán tartása

  • Részvétel és együttműködés a támogató funkciókkal a kivizsgálásokban és a folyamatok fejlesztésében

Várjuk a jelentkezésedet, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Festő végzettség vagy legalább 2 éves festői tapasztalat

  • Kézügyesség

  • Általános informatikai ismeretek

  • Pontos, precíz munkavégzés, megbízhatóság

Juttatások:

  • Piacképes jövedelem, végzettségtől és tapasztalattól függően

  • 30% délutános műszakpótlék délután 14 órától teljes műszakra

  • 50% éjszakai műszakpótlék teljes műszakra

  • Műszakrendhez igazodó vállalati buszjárat biztosítása

  • Cafeteria

  • Egészségbiztosítás

  • Telephelyi bónusz

  • Életbiztosítás

  • Céges konditerem használat

  • Kedvezményes étkezés a vállalati étkezőben

  • Gyümölcsnap

  • Ingyenes kávé/tea

  • Üdülési támogatás

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség egy dinamikus, folyamatosan fejlődő munkahelyen, egyéni fejlődési és előrelépési lehetőségekkel

  • Részese lehetsz a repülőgép hajtóművek javítási folyamatainak

  • Kihívást jelentő szakmai munka multinacionális környezetben

  • Támogató, összetartó csapatok

  • Professzionális munkaeszközök, biztonságos munkavégzéshez szükséges munkaruha, védőfelszerelés, fertőtlenítőszer

Festő

Veresegyház, 2112 Magyarország
Full time

Published on 29.06.2022