Felvonószerelő - Németország

Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Német önéletrajz
  • B kategóriás jogosítvány, saját autó előny
  • Pontos, precíz munkavégzés

Feladatok:

  • Felvonók karbantartása és összeszerelése Augsburgban és Münchenben (az utazási idő a munkaidő része)

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes alapbér + napidíj (~2280 Euro/hó)
  • Német munkaszerződés (német bejelentés, biztosítás)
  • Német partner által biztosított szállás (díja a munkavállaló béréből kerül levonásra)
  • Hosszútávú munkalehetőség

A munkavégzés helye:

München - Augsburg - Németország

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. német partnere részére toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzát a „Jelentkezem” gombon keresztül, vagy a kapcsolati adatoknál is megjelölt e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Csabai Zsuzsannánál a +36 20-331-19-45-ös mobilszámon!

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Germany
Full time
1 year
Secondary technical school

Published on 17.07.2020