Felvonó karbantartó - Budapest és környéke

Feladatok:

  • A berendezések rendszeres karbantartása, eseti hibaelhárítása, javítása, felújítása
  • A berendezések műszaki állapotának felmérése

Elvárások:

  • Felvonószerelői végzettség (feltétlenül szükséges)
  • Precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Rugalmasság, mobilitás

Előny:

  • Több éves szakmai tapasztalat
  • Különböző vezérlések ismerete
  • Idegen nyelv ismerete

A munkáltató ajánlata:

  • Biztos nemzetközi háttér
  • Teljesítményarányos, versenyképes fizetés
  • Céges autó és telefon
  • Fejlődési lehetőség
  • Kulturált munkakörülmények

A munkavégzés helye: Budapest és környéke

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. felvonók, mozgólépcsők, mozgójárdák gyártásával foglalkozó megbízó Partnere részére közvetít főállású munkatársat.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.
NAIH-85575/2015.)

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 10.06.2020