Felvonó hibaelhárító specialista - Budapest

Főbb feladatok:

  • Szerviztevékenység szakmai támogatása
  • Felvonók eseti hibaelhárítása
  • Újonnan telepített berendezések elektromos beállítása (beszabályozása)
  • Karbantartás alatt lévő berendezések beszabályozása
  • Területi karbantartók támogatása és képzése
  • Javítási munkákban való szakmai közreműködés
  • Külföldi anyacégünk specialistáival való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Felvonószerelői végzettség (alapkövetelmény)
  • Több éves, kifejezetten felvonó-hibaelhárítási szakmai tapasztalat, kiemelten a mikroprocesszoros vezérlések területén
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelvtudás előny
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Nyitott, együttműködő, kommunikatív személyiség
  • Csapatszellem

A munkáltató ajánlata:

  • Biztos, nemzetközi háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatások
  • Céges autó, telefon magánhasználatra is
  • Kulturált munkakörülmények, szakmai képzések

A munkavégzés helye:

Budapest

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. felvonók, mozgólépcsők, mozgójárdák gyártásával foglalkozó megbízó Partnere részére közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a ,,Jelentkezem" gombon keresztül, vagy a kapcsolati adatoknál is megjelölt 03098@manatwork.hrszoftver.hu e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Csabai Zsuzsannánál a +36 20-331-1945-ös mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Full time

Published on 07.05.2021