Felületkezelő üzemi operátor

A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használja a körúti villamos és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig.

Jelenleg felületkezelő üzemünkbe keresünk művezető kollégát 3 műszakba.

Ha szereztél már gyártási vezetői tapasztalatot és nem ijedsz meg a kihívásoktól, jelentkezz!

Felületkezelő üzemi művezető

Ezek lesznek a feladataid:

  • Termelési műveletek felügyelete és koordinálása, termelés tervezési folyamatok támogatása
  • Napi munkafeladatok kiosztása és ellenőrzése (beleértve az üzemben dolgozó szolgáltató partnereket is)
  • Napi szintű kapacitástervezés és az igényeknek megfelelő szolgáltatói létszám meghatározása
  • Kapcsolattartás az üzem szolgáltató partnereivel
  • Felelős a munkavédelmi, technológiai előírások, minőségi elvárások, valamint az 5S folyamatok betartásáért
  • Döntések meghozatala személyzeti kérdésekben
  • Kollégák folyamatos támogatása (pl. betanítás, teljesítményértékelés)

Amik szükségesek a feladataid ellátásához:

  • Technikusi vagy műszaki végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • 2-3 éves gyártó vagy termelő cégnél szerzett vezetői tapasztalat
  • Képesség a munkahelyi problémák és konfliktusok feltárására és hatékony megoldására
  • Igény a pontos, precíz és a magas minőségű munkavégzésre
  • Képesség a megfelelő munkahelyi légkör és a csapatmunka kialakítására
  • Analitikus gondolkodás
  • 3 műszak vállalása

Még nagyobb esélyed van, ha:

  • LEAN ismerettel rendelkezel
  • Beszélsz angolul
  • SAP-ban is jártas vagy

Miért válassz minket?

  • Tiszta, modern munkakörnyezettel, stabil háttérrel várunk
  • Szakmai fejlődésedet képzésekkel, tréningekkel támogatjuk
  • Az alapbér mellett széleskörű juttatási csomagban részesülhetsz
  • Minden munkatársunk után kiterjedt élet-és balesetbiztosítást kötünk, valamint részesülnek egy egészségbiztosítási csomagban is
  • 50%-os műszakpótlék jár 18.00 - 06.00 közötti munkavégzésnél
  • Kellemes munkahelyi légkör és sokszínű programlehetőség (családi nap, sportnap) színesíti a mindennapokat
  • Saját konditermünk és sportegyesületünk is van, ahol örömmel várjuk új belépőinket

Munkavégzés helye: 1238 Budapest, Helsinki út 105.

Regisztrálj pár lépésben megújult karrierportálunkon, töltsd fel önéletrajzod és küldd el jelentkezésed!

Budapest
Pest
Full time
1 - 2 years of experience
Secondary technical school

Published on 22.10.2021