Felszolgáló-szakács

MÁV-csoport
MÁV-START

FELSZOLGÁLÓ-SZAKÁCS
munkatársat keresünk

Szereti a gasztronómiát és szívesen el is készíti az ételeket? Csatlakozzon Utasellátó csapatunkhoz!

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • előkészíti az étkezőkocsit az utasok fogadására
  • kiszolgálja az étterembe érkező utasokat
  • az ételeket elkészíti, tálalja és felszolgálja
  • ügyel a tisztaságra, gondoskodik az ételek és italok hűtéséről és tárolásáról
  • anyagi felelősséggel tartozik a kezelt készletekért

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • érettségi és/vagy vendéglátó-ipari középiskolai végzettség
  • kommunikációs szintű aktív német és/vagy angol nyelvismeret
  • orvosi alkalmasság
  • erkölcsi bizonyítvány
  • 2 év munkatapasztalat, ebből minimum 1 év vendéglátó ipari gyakorlat

Előnyként értékeljük

  • étkezőkocsi műszaki alapismeretek
  • bizonylatolási ismeretek
  • HACCP ismeretek
  • pénztárgép kezelési, pénzkezelési és leszámolási ismeretek

Amit ajánlunk

  • az ország egyik legnagyobb vállalatánál hosszú távú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés, megbízható jövedelemmel - bruttó 210.600 Ft/hó kezdő alapbér, műszakpótlék
  • béren kívüli juttatás (Cafeteria) éves szinten: bruttó 271.400 Ft, Szép Kártya nettó 92.900 Ft
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után utazási kedvezmény egyes nemzetközi vasútvonalakon
  • a havi bruttó alapbér 4%-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

Munkavégzés helye
Budapest

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Koszta Renáta +36 (30) 177 7925

2020. február 5.

Vállalati bemutatkozó

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Budapest
Full time
2 years

Published on 2020-02-28