Felszolgáló

​​​​​Tó Hotel Kft.

CSATLAKOZZ HOZZÁNK!
Felszolgálókat keresünk csapatunk bővítésére a bánki Tó Wellness Hotel Swing&Jazz Éttermébe.
Gyakorlott vendéglátók, de a szakma iránt elhivatott pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Felszolgáló

Feladatok:

  • Vendégek fogadása,
  • Vendégek kiszolgálása, italok és ételek értékesítése,
  • Pénzkezelés, elszámolás.

Elvárások:

  • Vendéglátásban szerzett tapasztalat,
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • Kiváló kommunikációs képesség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Ápolt, jó megjelenés, határozott fellépés,
  • Terhelhetőség, szorgalom
  • Rugalmasság, pontosság.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Igényes munkakörnyezet,
  • Fiatalos csapatban való munkavégzés.

Munkavégzés helye: Tó Wellness Hotel, Swing&Jazz Étterem, Bánk, Petőfi út 73.

Kezdés: 2020. július

Felszolgáló

Bánk, 2653 Magyarország
Nógrád megye
Full time
1 year
Secondary technical school

Published on 02.07.2020