Felsővezető asszisztens

Műszaki szolgáltatásokkal és berendezésekkel foglalkozó, gépek bérbeadása és értékesítése területén piacvezető partnercégünk keres értékesítési vezetője mellé asszisztens kollégát, szigetszentmiklósi telephelyükre.

Feladatok:

  • Értékesítési vezető teljes körű asszisztenciája
  • Szervezési feladatok, csapatkohézió megtartása
  • Vállalati belső kommunikáció, folyamatok támogatása
  • Kapcsolattartás az anyacéggel és ügyfelekkel
  • Szerződések kezelése, egyéb adminisztratív feladatok
  • Angol nyelvű kommunikáció írásban és szóban

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, magas szintű Ms Office (Excel, Outlook, Word, PowerPoint) ismeretek
  • Magabiztos, tárgyalási szintű angol nyelvtudás (felsőfok)
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Pozitív életszemlélet, rugalmas hozzáállás, csapatjátékos attitűd
  • Jó szervezőképesség, kiváló problémamegoldó és konfliktuskezelő készség
  • Precizitás, pontosság, talpraesettség, határozottság
  • B kategóriás jogosítvány

Amennyiben jelentkezése megfelelőnek bizonyul, munkatársaink felkeresik Önt az önéletrajzában található telefonszámon!

Szigetszentmiklós, 2310 Magyarország
Full time
2 years
Bachelor
Master

Published on 18.11.2020