Fejlesztőmérnök/Projektmérnök

Multinacionális partnerünk számára keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

(Termékfejlesztés – MDR fókusz)

Munkavégzés helye: Gyöngyös

Feladatok:

  • Felhasználó specifikus orvosi eszközök családjának fejlesztése, karbantartása (rizikómenedzsment, design verifikálás)

  • Termékfejlesztési projektek vezetése nemzetközi környezetben

  • Termék regisztrációhoz szükséges dokumentáció létrehozása, karbantartása

  • Medical Device Directive-ről (MDD) a Medical Device Regulation-ra (MDR)való átállással járó dokumentációs feladatok elvégzése

  • Folyamatos kapcsolattartás és egyeztetés a Németországban székelő anyaválla-lat társterületeivel

  • Szoros együttműködés a marketing és a termelési osztályokkal

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki diploma

  • Projektmenedzsment gyakorlat

  • MDR dokumentációs gyakorlat előny

  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete

  • 1-2 éves gyártó/orvostechnikai környezetben szerzett szakmai (termékfejlesztési dokumentálás) tapasztalat előnyt jelent

  • Felhasználói szintű IT ismeretek

  • Eredményorientált, nyitott gondolkodás

  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban

  • Jó szervező képesség, nagy munkabírás, utazási hajlandóság

  • Számlaképes szakmai tanácsadók jelentkezését is szívesen vesszük

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, teljesítményalapú bónuszrendszer

  • Stabil, növekedési fázisban lévő multinacionális vállalati háttér

  • Dinamikus, támogató csapatban történő munkavégzés

  • Határozott idejű munkaszerződés (minimum 2 éves projektidőszak)

  • Nemzetközi, modern munkakörnyezet

Gyöngyös
Full time

Published on 30.06.2022