CRITERION Készpénzlogisztikai Kft.  cover

Fegyveres biztonsági őr (FBŐ)

CRITERION Készpénzlogisztikai Kft. munkatársat keres

munkakörbe

Ha elkötelezett vagy, feddhetetlen előéletű, és fegyveres biztonsági őrként keresel hosszú távú, bejelentett munkát Budapesten, jelentkezz hozzánk!

FELADATOK:

  • A cég telephelyének védelme
  • Védelmi rendszer figyelése
  • Fegyveres őrszolgálat ellátása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Terhelhetőség, jó fizikai állapot
  • Alapfokú számítógép kezelői ismeretek
  • Büntetlen előélet

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Rendészeti, illetve fegyveres biztonsági őr munkakörben szerzett tapasztalat

MUNKAREND:

  •   24/72

AMIÉRT ÉRDEMES A CRITERION-NÁL DOLGOZNI:

  • egy jó csapat még jobb lesz, ha egy ismerősöddel dolgozhatsz, ráadásul ajánlási rendszerünk keretében bruttó 200 000 Ft-tal lehetsz gazdagabb
  • nálunk élvezheted a teljes bejelentés előnyeit pl. a családi adókedvezmény, gyermek utáni pótszabadság, műszakpótlékok
  • könnyen megtalálsz minket, mivel központi helyen vagyunk, a XIII. kerületben, pár perc sétára a metrómegállótól
  • kényelmes munkaruhában dolgozhatsz
  • vidékről bejáró kollégáink számára útiköltség támogatást biztosítunk (MÁV, VOLÁN, saját gépjármű)
  • gyermektáborunk segítségével nyaranta 1 hétig felhőtlen szórakozásban lehet része gyermekeiteknek
  • kiszabadítunk a napi mókuskerékből ingyenes belépőinkkel, céges rendezvényeinkkel, juttatási csomagokkal:
  • ingyenes belépők:
  • további érdekes programok:
    • családi napjaink
    • közös karácsonyi forgatagunk
    • horgászversenyek
    • túrák
    • céges lángosozások, hamburgerezések és fagyizások

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küld el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzodat.

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 24.08.2020