Faipari gépkezelő, gépbeállító munkatársat keresünk

35 éves múltra visszatekintő, 100 %-ban magyar tulajdonban lévő családi vállalkozás, ami meghatározó szerepet tölt be a fémmegmunkálásban Magyarország keleti régiói között, most tevékenységi körét fa-, fűrészáru feldolgozásával bővítette. Ezen részleg legmeghatározóbb tagját keresi az alábbi munkakörben:

FAIPARI GÉPKEZELŐ/GÉPBEÁLLÍTÓ

Főbb feladatok, munkák:

  • Biztonsággal kezeli a faipari gépeket (Gatter gép kezelése)
  • Elvégzi a gépbeállításokat, illetve az esetleges szerszámcseréket
  • A gépeket használat előtt ellenőrzi
  • Az elkészült munkadarabok megfelelőségét ellenőrizni tudja
  • Faipari alapszerkezetek készítését végzi: fűrészelés, lapmegmunkálás, marási műveletek, gyalulás, csiszolás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség, vagy faiparban szerzett releváns tapasztalat, magabiztos tudás
  • Vezetői ambíció, kis létszámú üzem munkavállalóinak irányítását későbbiekben el tudja látni

Előnyök:

  • Targonca vezetői képesítés

Amit nyújtunk:

  • Hosszútávú, biztos munkahely
  • Változatos feladatok
  • Piacképes fizetés, illetve béren kívüli juttatások
  • Bejárási támogatás

Nyírtelek, 4461 Magyarország
Full time

Published on 18.06.2021