Válsághelyzetben is növekedni képes, megújuló energiatermeléssel foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat

FACILITY MANAGER (NAPERŐMŰ)
(16-0175)

pozícióba.

Feladatok:

  • Kb. 10-15 fős csapat és az alvállalkozók munkájának irányítása,
  • A naperőmű műszaki üzemeltetési és karbantartási feladatainak koordinálása és ellenőrzése a nemzetközi szabványoknak és törvényeknek, valamint a szerződéses kötelezettségeknek megfelelően,
  • Az üzemeltetéshez kapcsolódó alvállalkozói szerződések kezelése,
  • Kapcsolattartás a külső partnerekkel, hatóságokkal, közműszolgáltatókkal.

Elvárások:

  • Felsőfokú, műszaki végzettség,
  • Elektromos hálózatok karbantartásában/üzemeltetésében/szervizelésében szerzett tapasztalat.
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzetben is stabil háttér,
  • Hosszútávú munkalehetőség egy dinamikusan növekvő, nemzetközi cégnél,
  • Kiemelkedő fizetés,
  • Lakhatási támogatás.

A munkavégzés helye: Somogy megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0175”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

FACILITY MANAGER (NAPERŐMŰ) (16-0175)

Somogy
Full time
2 years
Bachelor

Published on 31.10.2020