Export Értékesítő

Több mint 30 éve piacon lévő műanyagfeldolgozással/gyártással foglalkozó Tiszaújvárosi partnerünkhöz keresünk

munkatársakat!

Ha szimpatikus számodra a pörgős, sok utazással járó munkavégzés, szeretsz angol nyelven prezentálni, jártas vagy a Sales világában netán rendelkezel némi műanyagipari tapasztalattal, akkor Te vagy a mi emberünk!

Feladatok:

  • Felmérések és piackutatás elvégzése
  • Tervek, stratégiák kidolgozása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Felmérések, piackutatások elvégzése
  • A teljes értékesítési folyamat adminisztrációja adatbázisban
  • Heti, havi riport készítése
  • Ügyfelekkel kapcsolatban felmerülő esetleges problémák kiértékelése, kezelése
  • Kapcsolattartás társ osztályokkal

Az álláshoz tartozó elvárásaink:

  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete szóban és írásban;
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat;
  • Lelkes, proaktív személyiség;
  • Jó kommunikációs és tárgyaló készség;
  • Kiváló problémamegoldó és együttműködési készség;
  • Önálló, precíz munkavégzés;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook, stb.);
  • B kategóriás jogosítvány;

Amit kínálunk:

  • Home office lehetőségét
  • Versenyképes fix havi alapbért + jutalékot
  • Laptopot és céges telefont
  • Céges autót
  • Megbízható kiszámítható munkahelyet, rugalmas munkaidőt

Munkavégzés helye: Tiszaújváros, de a munka sok utazással jár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, küldd el jelentkezésed Lepsényi Alexandrának.

Tiszaújváros
Borsod-Abaúj-Zemplén
Full time
1 year
High school

Published on 18.09.2020