Expat munkatárs (ukrán-angol nyelvtudással)

Pozíció leírása:Külföldi munkavállalók részére munkavállalási engedélyek intézése;
Lakhatással, albérlet bérléssel kapcsolatos feladatok menedzselése;
Külföldi munkavállalók kiválasztása, beillesztése a szervezetbe;
HR kérdésekben segítségnyújtás a kollégák részére;
Munkavállalók támogatása;
Hatóságokkal kapcsolattartás;
Ukrán/orosz-magyar fordítás-tolmácsolás;
Általános HR feladatok ellátása;
Felmerülő problémák megoldása.Követelmények: Relocation-ban szerzett tapasztalat;
Kommunikációs szintű Ukrán és alapszintű angol nyelvtudás;
Munkavállalói engedély ügyintézésében szerzett tapasztalat;
Vevőorientált szemlélet;
Kiváló kommunikációs készség;
Kedves, segítőkész, türelmes személyiség;
Talpraesettség.Előny: HR területen szerzett tapasztalat.Munkavégzés helye: BudapestJelentkezés:

Az állásra jelentkezni a [ jelentkezés gombra kattintva ].
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Budapest
Full time

Published on 01.09.2020