header

Jelentkezz hozzánk, dolgozz Te is Junior Műszakvezetőként a KFC-ben Siófokon!

Junior műszakvezető

Colonel Harland Sanders első éttermének megnyitásakor csak a különleges csirke receptje és a sikerbe vetett hite volt: „Teljes odaadással, és legjobb tudásod szerint tedd, amibe belevágtál.”  Büszkék vagyunk a munkatársainkra, akik nap mint nap kiváló munkát végeznek az éttermeinkben, és óriási egyéni és vállalati hőstetteket visznek véghez! Ez teszi igazán sikeressé a KFC-t! Már csak Te hiányzol a titkos receptünkhöz.

    Mit nyújtunk Neked a KFC-nél?

    • bejelentett, hosszú távú munkát
    • rugalmas munkaidőt
    • valódi karrier lehetőségeket
    • professzionális tréningeket
    • kedvezményes étkezést, cafeteria
    • teljesítményalapú bónuszrendszert
    • 25%-os kedvezményt a KFC, Pizza Hut éttermekben és Starbucks kávézókban is
    • kiváló hangulatot, barátságos és dinamikus munkakörnyezetet

    Milyen feladatok várnak Rád?

    • műszakban dolgozó csapat koordinálása és támogatása, barátságos és megtartó munkakörnyezet megteremtése
    • konyhai feladatok (ételek előkészítése, elkészítése, részfeladatok elvégzése)
    • pénztárgép kezelése
    • KFC vendégélmény és a minőségi kiszolgálás biztosítása
    • KFC mindig friss és minőségi termékeinek garantálása

    Te vagy az ideális jelölt, ha:

    • fontos számodra a rugalmas munkaidő
    • anyagi függetlenségre vágysz
    • szereted az új kihívásokat
    • szeretsz csapatban dolgozni

    Nálunk menedzserként hozhatsz saját döntéseket, megvalósíthatsz bármilyen ötletet, és professzionális tréningek segítségével fejlődhetsz! Egy olyan biztonságos munkahelyen, ahol a pörgés mellett jól is érezheted magad a csapatban, és valódi karrierlehetőségek várnak Rád.

    Munkavégzés helye:

    • Siófok

    Junior műszakvezető (Siófok)

    KFC
    Siófok
    Somogy
    Full time, Part time
    3 - 5 years of experience
    Primary school

    Published on 05.07.2020