Étkeztetési adminisztrátor (Ercsi)

Hazánk piacvezető FM- és étkeztetési vállalatcsoportja keresi új munkatársát.

Étkeztetési adminisztrátor

Kiszámítható munkaidőben, egy barátságos és szakmailag felkészült csapat támogatásával bővítheted meglévő tapasztalataidat.

Rád váró feladatok:

  • Szállítólevelek bevételezése, árukészlet kezelése;
  • Megrendelt áruk átvételében való közreműködés;
  • Leltárak előkészítése, a leltár felvételek rögzítése;
  • Ételkísérő kiadása, étlapok felvitele a programba;
  • Az új munkavállalók ki- és beléptetésében való közreműködés;

Amit kérünk:

  • Középfokú végzettséget és/vagy szakirányú vendéglátóipari végzettséget;
  • Adminisztratív területen szerzett releváns tapasztalatot;
  • Legalább felhasználói szintű MS Office ismereteket.

Amit kínálunk:

  • Akár azonnali kezdés, rugalmas munkaidő;
  • Kiszámítható, pontos bérezés, mobiltelefon;
  • Stabil, hosszútávú, biztos munkahely;
  • Vidéki bejárás támogatás;
  • Ingyenes munkavállalói étkezés;

Munkavégzés helye: Ercsi

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el bérigénnyel ellátott önéletrajzodat.

Ercsi
Fejér
Full time
1 year
Secondary school

Published on 2020-02-27