Étkeztetési adminisztrátor

Magyarország egyik piacvezető közétkeztető vállalkozása, a Prizma cégcsoport munkatársakat keres budapesti telephelyére az alábbi pozícióba!

Nálunk kiszámítható munkaidőben, egy barátságos és szakmailag felkészült csapat támogatásával bővítheti meglévő tapasztalatait.

Feladatok:

  • Étlapok rögzítése;
  • Szállítólevelek kezelése (rögzítés, nyomtatás);
  • Raktárkészlet nyilvántartás kezelése;
  • Létszámok rögzítése.

Amit kérünk:

  • Középfokú végzettség;
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 1 éves szakmai tapasztalat;
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek.

Előny jelent:

  • Középfokú szakirányú végzettség (vendéglátás);
  • Közétkeztetési területen szerzett tapasztalat.

Munkaidő:

  • Hétfőtől péntekig, 7:00 – 15:00 között.

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdés;
  • Kiszámítható, pontos bérezés;
  • Stabil, hosszútávú, biztos munkahely;
  • Vidéki bejárás támogatás;
  • Ingyenes dolgozói étkezés.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát.

Budapest
Full time
1 year
Secondary school

Published on 2020-02-27