Esztergályos, CNC esztergályos, Gépi forgácsoló

 Feladatok:

  • Egyetemes esztergagépen ill. marógépen alkatrészek gyártása (rajz, minta alapján)
  • Egyedi, kis szériaszámban való gyártás
  • CNC esztergagép kezelése, CNC programozása
  • Önálló munkavégzés

Elvárások:

  • Gépi forgácsoló, esztergályos, CNC esztergályos végzettség
  • Képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre
  • Precíz, pontos, alapos munkavégzés
  • Nyílt és kreatív gondolkodás

Cég bemutatása:

A Fabion Kft a hidraulika elemek értékesítésében, hidraulikus berendezések gyártásában, javításában nagy tapasztalattal rendelkező debreceni központú cég.

Amit ajánlunk:

  • Megbízható, stabil munkahely, együttműködő csapatmunka.
  • Változatos feladatok
  • Szakmai fejlődés, továbbképzési lehetőségek
  • Családias munkahelyi légkör

Munkaidő: teljes munkaidő, egy műszakos munkarend
Munkavégzés helye: Debreceni telephely

Fizetés:

  • Versenyképes fizetés

Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 28.02.2020