Az OTP Bank Nyrt. munkatársat keres

Készletgazdálkodási szakértő

pozícióba

Feladatok:

  • Készletekkel kapcsolatos tervezés, riportkészítés, optimalizálás.
  • Javaslattétel készletfeltöltési megrendelések indítására a várható igények, felhasználási trendek és az optimális rendelési mennyiségek figyelembevételével.
  • Részvétel az éves budget tervezésben, prognózisok készítésében.
  • Kapcsolattartás a raktárral, a szállítókkal és az igénylő területekkel.
  • A kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Releváns felsőfokú végzettség vagy ilyen jellegű több éves szakmai tapasztalat.
  • Minimum kétéves logisztikai területen, készletgazdálkodásban vagy operatív beszerzésben szerzett tapasztalat.
  • Valamilyen vállalatirányítási rendszer ismerete.
  • Microsoft Office ismeretek, erős Excel (pivot) tudással.
  • Alapfokú angol nyelvtudás.

Előnyt jelent:

  • SAP rendszer ismerete.
  • Ariba rendszer ismerete.
  • IT eszközök ismerete.
  • Excel makrók készítése.

Munkavégzés helye: 1131 Budapest, Babér u. 9.

Budapest
Pest
Budapest
Full time
2 years
Bachelor

Published on 09.04.2020