Eszköz- és készletgazdálkodási szakértő

Az OTP Bank Nyrt. Ingatlan Beruházási és Ellátási Igazgatóságára

Eszköz és készletgazdálkodási szakértő

kollégánkat keressük

(cégautó flottakezelés)

Főbb feladatok

  • A Bank céges gépjármű flottájának üzemeltetése, szerződéses háttér biztosítása (tulajdon, lízing, szerviz, kárjavítás, biztosítás, parkolás, flottakezelés, flottakövetés, üzemanyag, egyéb kapcsolódó szolgáltatások)
  • Gépjárműflotta rotációs cseréjének lebonyolítása, állománynövekedések, csökkenések kezelése, szoros együttműködés a cégcsoporthoz tartozó flottakezelő cégéhez kiszervezett feladatok szerződésnek megfelelő kezelésében, problémák megoldásában
  • Részvétel és támogatás a banki (központi és régiókba kihelyezett autók), leányvállalati és cégcsoporthoz (belföldi és külföldi relációban) tartozó gépjárműpark szinergiáinak megteremtésében
  • Területhez kapcsolódó szabályzatok, előírások ismerete és betartása, a Cégautó szabályzat karbantartása, szabályzatnak megfelelő működés biztosítása, változásoknak megfelelő módszertanok, folyamatok kidolgozása
  • Költségek tervezésében részvétel, beszerzési igények specifikálása, szerződések véleményezése, szakmai szempontok definiálása, belső ügyfél és szállítói kapcsolatok pozitív irányú erősítése, megrendelések és szerződések teljesítéseinek ellenőrzése,
  • Gépjármű és logisztikai feladatokhoz tartozó megrendelések rögzítése, számlák ellenőrzése (SAP), fizetési határidők tartása; szabálysértések, limittúllépések, gépjármű szabályzat szerinti elszámolások kezelése,
  • Adatszolgáltatások, nyilvántartások elvégzése, parkolóhelyek, gépjármű futás nyilvántartása, adatok begyűjtése, GPS alapú flottakövető rendszer használata;
  • Részvétel folyamatfejlesztési feladatokban
  • Egyéb eseti jellegű feladatok ellátása, helyettesítés

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség, műszaki szakirány
  • Autóflotta menedzsmentben szerzett tapasztalat
  • Autók iránti érdeklődés, műszaki gondolkodásmód
  • Magabiztos MS Office ismeret (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
  • SAP ismeret előny
  • „B” kategóriás jogosítvány, gépjárművezetői gyakorlat
  • Angol középfok/kommunikációképes szint
  • Jó kommunikációs képesség
  • Udvarias, asszertív hozzáállás
  • Csapatszellem, jó problémamegoldó készség, precíz munkavégzés

Mit kínálunk?

  • Izgalmas, kihívást jelentő munkát Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Felhatalmazó, bevonó, megoldás-orientált vezetői szemléletet
  • Versenyképes fizetést és béren kívüli juttatási csomagot
  • Támogató, dinamikus csapatmunkát és jó munkahelyi légkört
  • Stabil, hosszú távú, folyamatos fejlődési lehetőséget nyújtó munkalehetőséget

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Requirements:
Qualities:
Company details:

Budapest
Full time
1 year
Secondary technical school

Published on 2020-01-15