Similar jobs like this one

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

ESD SPECIALISTA

(16-0682)

pozícióba.

Feladatok:

  • ESD előírások meghatározása és mérések elvégzése,
  • ESD oktatások megtartása a kollégák számára,
  • ESD auditmenedzsment,
  • ESD dokumentáció kezelése,
  • ESD szabványok nyomon követése,
  • Szakmai támogatása nyújtása ESD vonatkozásban.

Elvárások:

  • Műszaki végzettség (előny a mérnök diploma),
  • ESD területen szerzett néhány éves tapasztalat előnyt jelent, de a pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Aktív, jó angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Versenyképes fizetés,
  • Kimagasló juttatási csomag.

A munkavégzés helye: Észak-Dunántúl

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0682”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

ESD SPECIALISTA (16-0682)

Győr-Moson-Sopron
Vas
Zala
Somogy
Baranya
Veszprém
Tolna
Fejér
Komárom-Esztergom
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 18.06.2021