CRITERION Készpénzlogisztikai Kft.  cover

Értéktáros

CRITERION Készpénzlogisztikai Kft.

Értéktáros

munkakörbe

munkatársat keres 8 órában
Győrbe

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • Feldolgozott értéktári csomagok átvétele, kiadása
  • Kiszállítási igények rögzítése, előkészítése
  • Jegyzőkönyvezés
  • Értéktári állományok rovancsolása, az értéktári zárások elkészítése
  • Értéktár készletében bekövetkezett változások számítógépes rendszerben történő rögzítése

TÉGED KERESÜNK HA MEGFELELSZ AZ ALÁBBI FELTÉTELEKNEK:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Feddhetetlen előélet
  • Jó monotónia tűrés
  • Terhelhetőség

AMIÉRT ÉRDEMES A CRITERION-NÁL DOLGOZNI:

  • Teljes bejelentett munkabért kapsz
  • Havonta jutalmazzuk a kimagasló teljesítményt
  • Korszerű, minden évszaknak megfelelő munkaruházatot biztosítunk
  • Előre tervezhető beosztással számolhatsz
  • Nálunk igénybe vehetsz plusz szociális juttatásokat is (támogatások, kedvezmények, ingyenes belépők)

Elérhető Jövedelem: Bruttó 330 000 Ft

Munkavégzés Helye: Győr-Moson-Sopron megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küld el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzodat.

Értéktáros

Győr
Győr-Moson-Sopron
Full time
no work experience required
High school

Published on 12.09.2020