Értékesítő Szlovák, Cseh Nyelvtudással

  • Meglévő belföldi és külföldi partnerekkel üzleti kapcsolatok fejlesztése, új vevők felkutatása,
  • Értékesítési szerződések előkészítése, megkötése,
  • A piac folyamatos monitorozása,
  • Értékesítőkkel folyamatos együttműködés,
  • Tevékenységi kör elsődlegesen Szlovákia, Csehországra összpontosul.

Elvárások / Requirements

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Tárgyalóképes szlovák, cseh nyelvtudás,,
  • Értékesítési területen szerzett, szakmai tapasztalat előnyt jelent,
  • Határozottság, meggyőző kommunikáció.

Amit nyújtunk / Benefits

  • Innovatív szemléletű, gyorsan növekvő vállalati környezet,
  • Modern munkakörnyezet,
  • Változatos feladatok,
  • Családias, támogató közeg,
  • Csapatépítő rendezvények, képzések,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag.

Tiszaug, 6064 Magyarország
Full time

Published on 08.04.2021