ÉRTÉKESÍTŐ (MŰSZAKI TERÜLET)

Főbb feladatok:

  • Meglévő vevők maximális kiszolgálása, területben rejlő potenciális partnerek felkutatása
  • Ügyféllátogatás, igények felmérése, ajánlatkérések továbbítása, rögzítése a műszaki osztály részére
  • Megrendelések nyomonkövetése
  • Logikus és költséghatékony látogatások tervezése, szervezése a megadott target alapján
  • Műszaki termékekkel kapcsolatos tudnivalók elsajátítása
  • Termékbemutatók, rendezvények szervezése
  • Adminisztrációs feladatok önálló elvégzése

Elvárások:

  • Műszaki végzettség: technikus, gépészeti vonalon (gépészmérnök)
  • Legalább 2 év értékesítésben szerzett tapasztalat, meglévő kapcsolatrendszer az alábbi ipari szektorok valamelyikében: nehézipar, olajipar, vegyipar, erőművek, épületgépészet
  • B kategóriás jogosítvány - vezetési rutin
  • Jó kapcsolatteremtő készség, szervezőkészség, ügyfélközpontúság

Előny, ha ezzel rendelkezel:

  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Gépészmérnöki végzettség

Juttatások:

  • Tapasztalathoz illeszkedő alapbér + jutalékos rendszer
  • 13-14.havi bérezés
  • Céges autó
  • Önkéntes magánnyugdíjpénztár hozzájárulás

Munkavégzés helye:

  • Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Hajdú-Bihar megye
  • budapesti iroda (3 hetente)

Amennyiben érdekesnek találtad a fenti pozíciót, töltsd fel frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Borsod-Abaúj-Zemplén
Full time

Published on 09.08.2022