Értékesítő munkatárs - (szálloda)

Ügyfelünk, egy az észak-magyarországi borvidék régióban található borhotel, ami egyedi tervezésű szobákkal, wellness szolgáltatásaival, valamint minőségi borokat előállító borászatával várja a pihenni vágyókat és a vállalati ügyfeleket. Jelenleg bővülő csapatukba keressük a szálloda szolgáltatásainak értékesítésére új kollégájukat egy

Értékesítő munkatárs (szálloda)

személyében, akár részmunkaidőben is.

Főbb feladatok:

  • Új ügyfélszerzésben való aktív részvétel, a potenciális partnerek felkutatása
  • Vállalati ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Vállalati tréningek, vezetői találkozók, csapatösszetartás, borkóstolás értékesítése
  • Promóciók, akciók előkészítése
  • A borhotel értékesítése online felületeken
  • Értékesítés adminisztratív feladatainak ellátása

Ideális jelöltünk:

  • 1-2 év szállodai értékesítésben szerzett releváns gyakorlat, tapasztalat
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Pozitív, proaktív hozzáállás, sikerorientált értékesítési szemlélet
  • Vendégorientált viselkedés, problémamegoldó képesség
  • Nyitottság, empátia, rugalmasság

Amit ügyfelünk kínál:

  • Stabil, megbízható munkadói háttér
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Alap fizetés + bónusz
  • Önálló, rugalmas munkavégzés

Foglalkoztatás jellege: részmunkaidő/teljesmunkaidő

Munkavégzés

  • A hotel budapesti, V. kerületi irodájában

Jelentkezéseiket a kovacsmelinda@mihalek.hu email címre várjuk!

Budapest
Pest
Full time, Part time
2 years
Secondary school

Published on 14.04.2021