ÉRTÉKESÍTŐ MÉRNÖK

Főbb feladatok:

  • Meglévő ügyfélkör (nagyvállalati ügyfelek, tervezők, kivitelezők) részére minőség szolgáltatásnyújtás, fejlesztés, műszaki szaktanácsadás és kapcsolattartás
  • Műszaki egyeztetés a megrendelőkkel, tárgyalások lebonyolítása, szerződések megkötése
  • Kivitelezési csoporttal a megoldások kidolgozása
  • Projektek értékesítési folyamatának nyomon követése
  • Munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Villamosmérnök végzettség

Amit kínálunk:

  • Szakmai felkészítés – termék és piac ismeret
  • Családias hangulat, dinamikus, fiatal csapat
  • Elegáns munkakörnyezet
  • Versenyképes javadalmazási csomag, gépkocsi, mobiltelefon

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, hogy frissített szakmai önéletrajzával jelentkezzen rendszerünkön keresztül.

Budapest
Full time

Published on 13.01.2021