Értékesítő / Kereskedelmi munkatárs

A Nyugat-dunántúli régióban az ipari automatizálás területén 30 éve meghatározó szerepet betöltő cégünk a megnövekedett piaci igények kiszolgálására és folyamatos fejlődésünk megerősítésére hosszútávra értékesítő kolléganőt / kollégát keres.

Csatlakozz hozzánk

pozícióba.

Főbb feladatok:

  • A már meglévő ügyfelekkel való aktív, bevétel orientált, napi kapcsolattartás
  • Potenciális partnerek felkutatása, saját ügyfélkör kialakítása,
  • Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs tevékenység végzése,
  • Ajánlatok, megrendelések, visszaigazolások előkészítése, nyomon követése,
  • Webshopon beérkezett rendelések feldolgozása,
  • Webshop aktualizálása, fejlesztése,
  • Készletek optimalizálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kivalló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség,
  • Jó tárgyalástechnika, vevőorientáltság,
  • Középfogú végzettség
  • Számítógép alapszintű felhasználói ismerete (Word, Excel, Internet),
  • Motiválható, önálló munkavégzésre alkalmas személyiség
  • Rugalmas hozzáállás
  • Határozott, magabiztos, barátságos fellépés
  • Igényes megjelenés, ápolt külső

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Megnyerő, közvetlen, együttműködő, sikerorientált személyiség

Amit kínálunk:

  • Bejelentett főállású munkaviszony
  • Megbízható, hosszú távú munkalehetőség
  • Barátságos munkahelyi légkör, minőségi munkakörnyezet
  • A munkaidő szabad beosztásának a lehetősége az eredmény elvárások teljesítése mellett
  • Kihívást jelentő felelősségteljes munkakör
  • Versenyképes fix jövedelem
  • A teljesítményt korrekten elismerő negyedéves bónusz
  • Saját ügyfélkörnek való értékesítés alapján havi bónusz
  • Fiatal, dinamikus csapatban való munkavégzés
  • Céges telefon korlátlan használatra
  • Hűségbónusz: Céges autó
  • Folyamatos szakmai képzések, tréningek biztosítása

Munkavégzés helye:

9027 Győr, Bükkfa út 12.

Amennyiben úgy érzed, Te vagy akit keresünk, és szeretnél Csapatunk tagja lenni, várjuk jelentkezésedet. Önéletrajzodat nettó bérigény megjelölésével kérjük elküldeni.

Győr
Győr-Moson-Sopron
Full time
no work experience required
High school

Published on 04.09.2020