Értékesítő (Jászberény) (7068)

értékesítő munkatársat keresünk!

67 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, mintegy 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét. A 32 éves múlttal rendelkező Partnerünk a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

Főbb feladatok, munkák:

  • Elektronikai cikkek és egyéb kiegészítők értékesítése.
  • Vásárlók kiszolgálása és szakmai tanácsadás.
  • Árufeltöltés, árukiadás (fizikai tevékenység).

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Akkor leszel sikeres, ha szívesen beszélgetsz az emberekkel, és szeretsz értékesíteni.
  • Legyél udvarias, kedves és türelmes a vásárlókkal.
  • Lehetsz pályakezdő is, nálunk ez nem akadály.

Előnyök:

  • Érdekeljenek a műszaki cikkek.
  • Örülünk, ha van értékesítési tapasztalatod.

Amit nyújtunk:

  • Mindig időben érkező munkabér.
  • Teljesítmény alapú bérezés, cafetéria.
  • Stabil munkaadói háttér.
  • Modern eszközök.
  • Rendszeres visszajelzés a teljesítményedről.
  • Fejlődési-és szakmai előmeneteli lehetőség.
  • Folyamatos továbbképzések.

Karrierjob.hu
Jászberény
Full time

Published on 07.01.2022