ÉRTÉKESÍTÉSI TANÁCSADÓ

Az Aegon Magyarország Zrt. kiemelt üzleti partnereként olyan értékesítési kollégát keresünk,
aki nyitott, kitartó, ügyfélcentrikus, jól kommunikál és nem riad vissza a vállalkozói léttől.
Ha magadra ismertél, akkor JELENTKEZZ, hogy kimagasló támogatással kezdhesd meg működésedet a biztosítási és a pénzügyi piacon dinamikusan növekvő csapatunkban.

Eredményedtől függően megduplázzuk a fizetésed!

Budapesti, XIII. kerületi irodánkba keresünk

ÉRTÉKESÍTÉSI TANÁCSADÓT

Főbb feladataid lesznek:

  • Ügyféligények teljeskörű kiszolgálása
  • Igényalapú pénzügyi tervezési és tanácsadási tevékenység
  • A társaság termékeinek értékesítése (biztosítási, banki, nyugdíjpénztári paletta)
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Meglévő szerződések kezelése, aktualizálása
  • Értékesítési célkitűzések elérése

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási rendszer + hivatásindító támogatás
  • Stabil, multinacionális vállalat
  • Rugalmas munkavégzési idő
  • Értékesítési célok teljesítéséhez kötött bónuszok
  • Önálló és felelősségteljes munka
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Szervezeten belüli karrier lehetőség
  • Minden értékesítőnek saját tanácsadói weboldal
  • Széles termékpaletta, megbízható ügyfélkiszolgálás
  • Inspiratív irodai környezet
  • Csúcsszuper csapat

Amit várunk tőled:

  • Minimum középfokú végzettség (diploma vagy MNB hatósági tanúsítvány előny)
  • Mentori betanítás után képesség önálló munkavégzésre
  • Nyitottság az új technológiák alkalmazására
  • Felelősségteljes munkavégzés, kiváló problémamegoldó készség
  • Átlagon felüli kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Szorgalmas, motivált, céltudatos személyiség

Amennyiben szívesen dolgoznál egy innovatív csapatban, akkor küldd el részünkre fényképes szakmai önéletrajzodat, hogy kapcsolatba léphessünk Veled!

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Bachelor
Master
Secondary school

Published on 04.05.2021