ÉRTÉKESÍTŐ

Rotációs műanyagöntéssel és fémszerkezetek gyártásával foglalkozó társaságunk

munkatársakat keres

ÉRTÉKESÍTŐ

(értékesítést támogató munkatárs)

munkakör betöltésére.

FELADATOK:

  • beérkező ajánlatkérések kezelése és az ehhez kapcsolódó rendelések rögzítése, monitorozása SAP rendszerben
  • beérkező megrendelések feldolgozása, nyomon követése
  • folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel és a társosztályokkal
  • szállítmányok szervezése és a raktárral való kapcsolattartás, egyeztetés
  • egyéb irodai adminisztrációs feladatok elvégzése
  • értékesítési stratégia kialakításában és megvalósításában való részvétel
  • partner igények feltárása, ezek alapján ajánlatok összeállítása
  • potenciális partnerek felkutatása, hideg hívások bonyolítása
  • intenzív piacbővítés, piaci igények feltárása, piaci információk gyűjtése
  • riportok készítése

ELVÁRÁSOK:

  • legalább középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat, utazási hajlandóság
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretei vannak
  • értékesítési terület irányában való elkötelezettség
  • angol nyelven történő kommunikáció írásban és szóban

ELŐNYT JELENT:

  • német nyelven történő kommunikáció írásban és szóban
  • marketing ismeretek
  • SAP rendszer ismerete
  • játszótéri eszközök, közterületi bútorok értékesítésében szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • alkalmazotti jogviszony
  • hosszú távú munkalehetőség
  • stabil vállalati háttér
  • év végi prémium
  • cafeteria

Munkavégzés helye: Nádudvar, egy éves betanulást követően igény esetén debreceni irodánkban.

Önéletrajzát a mindenkor hatályos Adatvédelmi jogszabályoknak megfelelően és bizalmasan kezeljük!

ÉRTÉKESÍTŐ

Nádudvar, 4181 Magyarország
Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 08.04.2021