Értékesítő

Több mint 17 éve piacon jelenlévő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és további HR szolgáltatásokkal foglalkozó magyar tulajdonú cégcsoport
keres tapasztalt új kollégát csapatába, mint

Értékesítő

A leendő munkatárs feladatai:

  • Cég teljes szolgáltatás portfóliójának értékesítése, tárgyalásokon képviselete
  • Rendezvényeken, kiállításokon való aktív jelenlét
  • Üzletfejlesztés, a cég HR szolgáltatásainak értékesítése (munkaerő kölcsönzés-, közvetítés-, diákmunka-, rehab-, és outsourcing üzletág)
  • Új potenciális ügyfelek megszerzése, piaci jelenlét folyamatos erősítése az adott földrajzi területen
  • Ajánlatok, pályázatok és szerződések elkészítése, nyomon követése
  • A szervezet üzleti kapcsolatainak kiépítése, kapcsolattartás a meglevő üzleti Partnerekkel
  • Gyors, rugalmas és minőségi szolgáltatás biztosításával a partnerek elégedettségi szintjének elérése, növelése

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Szolgáltatás értékesítésében szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Magabiztos, határozott személyiség
  • Precizitás, pontosság

Amit nyújtunk:

  • Stabil és megbízható vállalat
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Komplex szolgáltatásokat kínáló cég, változatos munka
  • Kellemes, barátságos környezet

Munkavégzés helye:

  • Budapest vagy Kelet-Magyarország

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintva.

Értékesítő

Budapest
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Hajdú-Bihar
Borsod-Abaúj-Zemplén
Heves, 3360 Magyarország
Jász-Nagykun-Szolnok
Békés, 5630 Magyarország
Full time
2 years
Secondary school

Published on 10.12.2020