Nemzetközi / Online értékesítő

Ref.: INTS/9/408

Feladatok:

  • A cég termékeinek online felületen (pl. web-shop) történő értékesítésének kialakítása és működtetése
  • Európai és Globál online értékesítési felületeken történő eladások megszervezése és működtetése
  • Árajánlatok készítése, szükséges információk egyeztetése a Vevőkkel
  • Hazai lehetséges értékesítő – gluténmentes keksz forgalmazó offline és online- partnerek megkeresése, folyamatos kapcsolattartás
  • Ügyféltörzs ismerete, kezelése
  • A meglévő és a potenciális partnerekkel történő kapcsolattartás
  • Ajánlatkérések, megrendelési adatok nyomon követése
  • Marketing tevékenységben való közreműködés.

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdász vagy kereskedelmi végzettség
  • Legalább 3-5 év szakmai tapasztalat értékesítésben
  • Online értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Nagy kapcsolati tőke
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Proaktív, önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Értékesítői szemlélet

 Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér és juttatási csomag
  • Egy innovatív, zöldmezős gyár felfuttatásában való részvétel

Munkavégzés helye:

  • Apagy

Apagy, 4553 Magyarország
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
Bachelor
Master

Published on 10.05.2021