Privát bankár, befektetési tanácsadó

Jelenlegi megbízóm egy több évtizedes tapasztalattal rendelkező befektetési szolgáltató, mely az Erste partnereként a teljes értékpapír piaci palettát nyújtja ügyfelei részére. Függetlenségüknek köszönhetően minden ügyfélnek a számára leginkább megfelelő portfóliót alakíthatják ki, mellyel párhuzamosan a banki háttérnek köszönhetően teljes biztonságot élveznek.

Csapatunkba keresek olyan szakmai tapasztalattal rendelkező

Privát bankárt, befektetési tanácsadót

aki kellően határozott és eltökélt, hogy ügyfelei befektetéséből a legmagasabb hozamot hozza ki. Szeretne egy jól működő, szakmailag képzett csapatban dolgozni, de önállóan is megbirkózik a kihívásokkal.

A leendő kolléga feladatai lesznek

  • Az általa akvirált ügyfelek befektetési portfóliójának kezelése, tanácsadás,
  • Új ügyfelek szerzése,
  • Tőkepiaci elemzések összeállítása
  • Pontos, precíz kimutatások készítése
  • Tőzsdei ügyletkötésre való jogosultság megszerzése

Az ideális jelölttel szembeni elképzelések

  • Gazdasági végzettség
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Aktív ügyfélportfólió
  • Pontos, proaktív és együttműködő hozzáállás a munkához
  • Rugalmasság, felelősségvállalás és kitűnő problémamegoldó képesség

Amit mindezért kínálni tudnak

  • Egy versenyképes alapfizetés mellett teljesítmény orientált magas bónusz
  • Multinacionális banki háttér
  • Rugalmas munkaidő
  • Barátságos környezet

Amennyiben a fenti feladatok felkeltették az érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérem, küldje el önéletrajzát Szemán Zoltán részére!

Budapest
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
Secondary school

Published on 07.08.2020